Misja firmy

Misja firmy 2017-09-05T10:55:55+00:00

Misją i celem firmy jest działalność naukowo-badawcza, której efektem są i będą w przyszłości unikatowe i nowoczesne produkty pro-zdrowotne.
Dzięki połączeniu najnowszych odkryć medycyny, genetyki i biotechnologii, firma będzie wprowadzała na rynek wysokiej jakości innowacyjne produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego, suplementy diety oraz leki. Ich skuteczność i siłę gwarantuje naturalne pochodzenie składników, wyodrębnionych w zaawansowanych procesach ekstrakcji, a działanie profilaktyczne opiera się na filozofii „lepiej zapobiegać, niż leczyć”.

O firmie

WellBe Pharmaceuticals narodziła się z idei holistycznego spojrzenia na zdrowie człowieka oraz wiary w siłę naturalnych mechanizmów i zdolności organizmu do zachowania równowagi i dobrego samopoczucia. Wierzymy, że to natura oferuje najczystsze, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania – wystarczy umiejętnie z nich czerpać, korzystając z wyników najnowszych badań i nowoczesnych technologii.

Innowacyjni w medycynie

Przełomy w medycynie są wynikiem długofalowej współpracy zespołów lekarzy, naukowców i inżynierów, a zaczynają się zwykle od inicjatyw specjalistów, którzy nie potrafią pogodzić się z ograniczeniami stosowanych na co dzień terapii. Według Linusa Paulinga – dwukrotnego laureata Nagrody Nobla i twórcy pojęcia medycyny ortomolekularnej, w chorym organizmie istnieje biochemiczna nierównowaga, która jednak może być niwelowana poprzez dostarczenie mu właściwych cząsteczek zwanych ortomolekułami. Uczony odkrył ogromne możliwości lecznicze i wspomagające leczenie, tkwiące w substancjach naturalnych.